Bay Temizlik
Kasım ve Aralık aylarında sahnelenecek olan '' Bay Temizlik '' adlı oyunumuz çocuklarda temizlik eğitimi ve kişisel bakım konularında farkındalık yaratmak adına tasarlanmıştır. Dilerseniz özgün karakterimiz Bay Temizlik ve arkadaşları okulunuzu ziyaret edebilir.  
 
Bay Temizlik
 
Karakterler
Bay Temizlik 
Parıltı
Bürük
Pelin 
 
İçerik: Oyunumuz, Bay Temizlik ve onun yardımcısı Bürük'ün çalışma ofisinde başlar. Her yıl temizlik kurallarını öğretmek için kapı kapı gezen ilginç karakterlerin elinde uzun bir isim listesi vardır. Bu listeye göre temizlik kurallarını öğrenmesi gereken çocukları ziyaret ederler. Ancak bu ziyaret geceleri çocuklar uykuya daldıktan sonra rüya sahnesiyle gerçekleşir. Genel temizlik kurallarından bihaber Pelin'in evini bir gece ziyaret eden Bay Temizlik ve Parıltı rüya sahnesiyle Pelinin karşısındadır. Pelin'in rüyasında beliren Bay Temizlik komik dansları ve sevimli tavırlarıyla Peline temizlik eğitimi verir. Bu sırada sevimli köpeğimiz Bürük suyu ve sabunun çok sever ve Pelin'in eskisi gibi pasaklı olmadığını görünce çok mutlu olur. Pelin gerçek hayatta ilk defa köpek dostunu yıkayacak ve patilerini her gezi sonrası temizleyecektir. Pelin'in bu değişimini gören sevimli köpek dostumuz Bürük'ün keyfine diyecek yoktur... 
 
 
  Önceki performanslarımız ve sanat yaklaşımımızı daha iyi anlayabilmek için instagram ve facebook üzerinden bizi takip edebilirsiniz. 
 
instagram: cankandaraproject
Facebook :https://www.facebook.com/Cankandaraproject-844804805565951/?fref=ts
 
Rezervasyon İçin: 0506 978 87 98 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
 
Görüşmek Üzere
Cankandaraproject
  • Yuvabul.com 2016. Tüm hakları saklıdır.
İletişim