Küçük Şefler Kitabı Raflarda!

Her şeye merakla yaklaşan ve keşfetme sevdalısı günümüz çocuklarına bir süprizimiz var. Artık yaşınız ne olursa olsun mutfağa girip kendi başınıza yemek yapabileceksiniz!


 

Elinizdeki bu kitap, çocuklarımızın kendileri ve sevdikleri için küçük süprizler hazırlamalarına yardım etmek amacıyla tasarlandı. Kitabın en önemli özelliği, çocukların ocak kullanmadan tek başlarına bile hazırlayabilecekleri tarifler içermesi. Henüz okuma bilmeyen küçük yaş grubu çocuklar da, kitaptaki resimleri takip ederek mutfakta kendi başlarına, kolay bulunan malzemelerden oluşan yemekler yapacak ve harikalar yaratabilecekler.


 

YAZAR HAKKINDA

İstanbul Öğretmen okulu ve İstanbul İktisat Fakültesi'nden mezun olmuş, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Davranış Bilimleri'nde yüzksek lisansını tamamlamış, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda Matematik Öğretmenliği yapmış, Mesleğe Yönlendirme ve Yetenekler konusunda proje çalışmasında yöneticilik görevini üstlenmiştir. Emekli olduktan sonra Kanada'da Toronto Üniversitesi'nde Eğitim Planlaması, Yetenekler ve Mesleğe Yönlendirme konularında sertifika programlarını tamamlamıştır.

Okul öncesi eğitim ve yetenekler konusunda çeşitli dergilerde yazıları yayınlanmış, çeşitli kurumlara İnsan Kaynakları bölümleri için ''Personel Seçme ve Yerleştirme, İletişim becerileri, Eğitimcinin Eğitimi '' konularında seminerler vermektedir.

Cavidan Telman halen, kurucusu olduğu Yetenek Anaokulları'nda eğitim koordinatörü olarak çalışmaktadır.

Evli iki kız ve bir torunu bulunmaktadır.

Epsilon yayıncılıktan çıkan , ''Başarıya Giden Yolda Meslek Seçimi ve Küçük Şefler'' isimli basılı bir yayını bulunmaktadır. 

 

  • Yuvabul.com 2016. Tüm hakları saklıdır.
İletişim