Özel Bando Çocukevi Duyuru

   Değerli Velilerim,
2017-2018 Sezonuna çocuklarımızın gelişimlerini takip etmek ve  daha keyifli bir eğitim vererek başlamak adına bir takım değişiklikler yaptık. Bu değişiklikleri de sizlerle paylaşmak istedim.
 
  1. Bu yıl Salı ve Cuma günleri ,  Uzman Klinik Psikolog DR. SİNEM ŞÜKRÜOĞLU DURUSAL aramızda olacak ,çocuklarımızın gelişimlerini takip edecek ve öğretmenlerimiz ile birlikte sizlere geri dönüş sağlanacaktır.
  2. Modern dans  derslerine , değerli hocamız Sn Ayşin Korucu 1 yıl ara verdikten sonra tekrar devam edecektir.
  3. Çocuklarımızın kişisel gelişimlerini arttırabilmek adına Ayşin hocamız ile bu sene Yaratıcı Drama derslerine başlıyoruz.
  4. Akıl Oyunları - Satranç  Dersine yine değerli öğretmenimiz  Sn Berna Gürboy devam edecektir. Ders saatini her ay sizlere gönderilecek ders programında görebilirsiniz.
  5. Müzik – Orff dersinde değerli müzik öğretmeni Sn  Ahu Kavak ,Kasım Ayından sonra çocuklarımızla birlikte olacaktır.
  6. İletişim ve paylaşım sisteminde değişikliğe giderek mobil cihazlarınıza ücretsiz yüklenebilen “OKULLU OLDUK” yazılım programını Ekim ayından itibaren kullanıma hazır hale getireceğiz.
  7. Sağlıklı yemek konusundaki hassasiyetimiz bu yıl da devam edecektir. Aynı ilgiyi siz değerli velilerimizden de bekliyoruz.
 
Saygılarımızla,
 
M. Serdar KARADUMAN
Kurucu
Özel Bando Çocukevi ve Eğitim İşletmeleri Tic.Ltd. Şti.
Şehit Burak Kurtuluş Cad.No:130 Çamlık/Ümraniye
Tel: (0216 )540 18 10   GSM: (0535)457 09 99
 
  • Yuvabul.com 2016. Tüm hakları saklıdır.
İletişim