Özel Masal Anaokulu, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Anıtkabir’i ziyaret etti

Sancaktepe, Çekmeköy ve Ümraniye sınırlarının ortak noktasında bulunan Özel Masal Anaokulu, minik öğrencilerine masal tadında eğitim veriyor.
28 Kasım 2018 Çarşamba 21:17

 SANCAKTEPE - Sancaktepe, Çekmeköy ve Ümraniye sınırlarının ortak noktasında bulunan Özel Masal Anaokulu, minik öğrencilerine masal tadında eğitim veriyor.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Anıtkabir’e giden Özel Masal Anaokulu’nun öğrencileri, öğretmenleri ve velileri Atatürk’ün huzurundaydılar.
Eğitimin küçük yaştan itibaren önemli olduğunu vurgulayan Özel Masal Anaokulu yöneticisi Alper Arkaya “Özel Masal Anaokulu olarak hizmet veriyoruz. Burada amacımız sadece velilerin çocuklarını emanet ettikleri bir yer olmaktan çıkmak. Adı üstünde, anaokulu, çocuklarımızı yarınlara hazırlayan eğitimin ilk basamağı. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Anıtkabir ziyareti gerçekleştirdik. 24 Kasım’ın tatil gününe denk gelmesi bizim için bir avantajdı. Öğretmelerimiz ile gidecekken velilerimizin de talepleri gelince veliler ve öğrencilerimizle birlikte Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyarete gittik. Bu çok güzel bir duygu yaşamak lazım. ” şeklinde konuştu.
Velilerin katılımı ile Özel Masal Anaokulu’nun çalışmaları daha renkli bir hale geliyor. Eğitimin kalitesinin sadece okulun içinde değil hayatın içinde bir anlam kazandığını söyleyen veliler, “24 Kasım Öğretmenler Günü önemli ve anlamlı bir gün, bu günde öğretmenlerimizi yalnız bırakmadık. Öğrenci, veli ve öğretmenler hep birlikte el ele Atatürk’ün huzurundaydık. Bu çok güzel bir duygu, Özel Masal  Anaokulu yöneticilerine bu imkanı sundukları için teşekkür ederiz. Masal gibi gelecek ama bir aileyiz.” şeklinde konuştular. 
Özel Masal Anaokulu Yöneticisi Alper Arkaya “ 24 Kasım Öğretmenler Günü için Anıtkabir’e gitme  etkinliği düşündüğümüzde, velilerimizin de katılımı söz konusu oldu. Sancaktepeli öğrenci ve velilerimizin de olduğu okulumuzun bu etkinliğine Sancaktepe Belediyesi duyarsız kalmadı. Belediye Başkanı Sayın İsmail Erdem’e ve Kültür Müdürlüğüne çok teşekkür ederiz.” Diye konuştu.
Tevfik Erk / İstanbul

http://www.sancaktepeses.com/haber/sancaktepe-haber_1/ozel-masal-anaokulu-24-kasim-ogretmenler-gununde-anitkabiri-ziyaret-etti/42281.html
  • Yuvabul.com 2016. Tüm hakları saklıdır.
İletişim